همه دسته بندی ها

EN

اخبار

شرکت سنتایوان: تولید شرکت را تقویت کنید و تمام تلاش خود را برای آماده شدن برای نمایشگاه سفر انجام دهید

زمان: 2021-09-06 بازدید : 19

森 态 源 生物 科技 有限公司

هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری سیچوان از 8 سپتامبر تا 2 سپتامبر در شهر امیشان برگزار می شود. با نزدیک شدن به نمایشگاه گردشگری ، شرکت فناوری بی سیم Sentaiyuan ، آموزشی ویبولیتین تمام تلاش خود را برای آماده سازی برای این رویداد و تلاش برای تمام تلاش خود انجام می دهد. در نمایشگاه گردشگران فرهنگ کنیاک و تصویر شرکت را به نمایش می گذارند تا به پیشرفت شرکت کمک کنند.

制作 车间شرکت بیوتکنولوژی Sentaiyuan ، آموزشی ویبولیتین ، یک شرکت درآمدزا با ارز صادراتی است که از کاشت ، پردازش ، توسعه محصول و فروش کنجاک استفاده می کند. به منظور شرکت در نمایشگاه ، این شرکت به طور فعال در حال آماده سازی غرفه سازی ، نمایش محصولات ، بسته بندی و ساخت جاذبه های گردشگری صنعتی است و تلاش می کند محصولات کنیاک ، فرهنگ سازمانی و جاذبه های گردشگری صنعتی را در نمایشگاه رونمایی کند. برای گردشگران داخلی و خارجی

魔芋 植株در سالهای اخیر ، شرکت بیوتکنولوژی Sentaiyuan ، آموزشی ویبولیتین ، ارتباطات خود را با تجار چینی و خارجی بر مبنای انجام کار خوب در مدیریت تولید و عملیات شرکت ، تقویت کیفیت محصول و افزایش سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه محصولات جدید تقویت کرده است. در بازار ، این محصولات به ایالات متحده ، ژاپن ، اتحادیه اروپا و تمام نقاط کشور صادر می شود و سالانه بیش از 20 میلیون دلار آمریکا درآمد ارزی دارد.

کارگاه تولید